Witaj w Say Hi!

Jestem założycielką Say Hi i jednocześnie certyfikowaną nauczycielką języka angielskiego. Moja historia z językiem angielskim sięga mojego dzieciństwa, kiedy jako maluch wyjechałam z rodzicami do Londynu. W tym mieście dorastałam i zdobyłam całą edukację. Kilka lat temu zdecydowałam się na przeprowadzkę do Polski, gdzie zdobyłam certyfikat Cambridge Certificate in Teaching z wyróżnieniem i tym samym znalazłam się w ścisłej czołówce najlepszych nauczycieli na świecie.

Dlaczego własna szkoła?
Kiedyś nauczałam w innych placówkach, prowadziłam również zajęcia indywidualne z maluchami. Niestety: metody nauczania, które mi przedstawiono, nie sprawdzały się w pracy z dziećmi. Nie chciałam, aby po moich zajęciach uczniowie byli zmęczeni i tracili przez to motywację do nauki języka angielskiego w wolnym czasie. Zaczęłam więc poszukiwać własnych narzędzi do przekazywania wiedzy. Okazało się, że moje nowatorskie oraz interaktywne podejście jest bardzo skuteczne oraz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i uznaniem.

To tylko utwierdziło mnie w tym, że powinnam otworzyć własną szkołę, która zagwarantuje rodzicom innowacyjne, skuteczne metody do nauki ich pociech. Marzyłam o szkole językowej dla dzieci i udało się! Zapraszam Was do skorzystania z mojej oferty.

Dlaczego zaczęłam uczyć?

Od początku mojej działalności zawodowej wiedziałam jedno: że chcę pracować i komunikować się w języku angielskim. Właśnie to powoduje, że czerpię satysfakcję ze swojej działalności zawodowej. Od zawsze też miałam dobry kontakt z dziećmi więc pomysł o nauczaniu najmłodszych przyszedł mi do głowy bardzo szybko. Nie traciłam czasu: ukończyłam Cambridge Certificate in Teaching Training z wyróżnieniem i zaczęłam działać! Po zdobyciu kolejnych certyfikatów w Wielkiej Brytanii uznałam, że już czas na prowadzenie własnego biznesu.

Powołanie

Moim prawdziwym powołaniem jest nauczanie ludzi i przybliżanie im sposobów komunikacji w języku angielskim w naturalny sposób. Zależy mi, aby nie było to dla nich krępujące i nie wymagało większego wysiłku niż faktycznie jest potrzebny. Moja praca sprawia mi ogromną radość, kiedy widzę, że moi uczniowie rozwijają się w obranym przez nas wspólnie kierunku.

Moje nowatorskie podejście
Teoria to nie to samo co praktyka. Zajęcia prowadzone przy szkolnym biurku nie są w stanie pobudzić kreatywności dziecka w sposób adekwatny do jego potrzeb. Maluchy mają w sobie ogromnie dużo energii, którą można wykorzystać do osiągania wspaniałych efektów dydaktycznych! W szkołach podstawowych podczas nauki języka angielskiego nacisk jest kładziony przede wszystkim na nauczanie gramatyczne, które tak naprawdę nie ma odzwierciedlenia w praktycznych porozumiewaniu się językiem obcym. Rodzi to dodatkową frustrację związaną z obawą przed popełnieniem błędów podczas mówienia. A przecież wpadki językowe są ok! Na każdym etapie rozwoju!

Wiem, co mówię: pracowałam dla trzech szkół językowych w Krakowie. Niestety, po niedługim czasie zauważyłam, że metodyka, która jest w nich stosowana, zwyczajnie nie działa. Postanowiłam zrobić to lepiej – ze względu na dobro dziecka.

Przez rok udzielałam korepetycji indywidualnych i grupowych miksując metody, które uważałam za najbardziej skuteczne. Moje nowatorskie podejście zostało docenione. Interaktywne lekcje języka angielskiego dla dzieci stały się pewnego rodzaju wydarzeniem, na które czekały przez cały tydzień. Z racji dużego zainteresowania zdecydowałam się założyć swoją własną szkołę językową.

Zapraszam Cię, Drogi Rodzicu, do niezwykłej przygody. Twoje dziecko może odnieść sukces językowy szybciej niż myślisz. Jeśli udzielisz mi kredytu zaufania, obiecuję, że będę go spłacać solidnie i odpowiedzialnie. Za kilka lat Twoje dziecko Ci za to podziękuje.

Natalia Jeziółkowska

Zapisz dziecko