Zapisz dziecko Zapisz
dziecko!
natalia.png
Nasza szkoła
Nazywam się Natalia Jeziółkowska. Oprócz tego, że jestem certyfikowaną nauczycielką języka angielskiego, zdecydowałam się na założenie szkoły językowej Say Hi, aby wprowadzić na polski rynek innowacyjne metody nauczania połączone z zabawą.

Zdobyłam certyfikat Cambridge Certificate in Teaching z wyróżnieniem i tym samym znalazłam się w ścisłej czołówce najlepszych nauczycieli na świecie. Tylko 5% kursantów osiąga taki wynik. A co ważniejsze, opieram się na swoim doświadczeniu nauki języka angielskiego. 

Wychowalam sie w Londynie i tam rowniez odbylam swoja cala edukacje. Kilka lat temu podczas wizyty w Polsce, zachwycilam sie Krakowem i postanowilam przeprowadzic sie do Polski. Swoja kariere rozpoczelam prowadzac lekcje indiwidualne, podejmujac prace w roznych szkolach jezykowych dla dzieci oraz w znanych, prestizowych firmach i korporacjach. Natomiast moim najwiekszym zawodowym marzeniem zawsze bylo stworzenie miejsca ,w ktorym dzieci beda sie czuly wyjatkowe i beda mogly osiagac swoj najwiekszy potencial jezykowy.

Z tego pragnienia i celu powstalo unikatowe Say Hi :)

Nauczyciele

louise.png

Louise Louise

Pochodzi z Portsmouth - UK , nauczyciel z 5 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, certyfikowana certyfikatem CELTA. Uczyła m.in. w Chinach przed przyjazdem do Polski.

Uwielbia podróże i jogę.
frankie.png

Frankie Frankie

Pochodzi z Sheffield - UK, nauczyciel z ponad 5 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci od bardzo młodych lat do dorosłych. Certyfikowana TEFL.

Uwielbia chodzenie po górach.
koda.png

Koda Koda

Pochodzi z Południowej Afryki, nauczyciel z ponad 8 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, uczyła m.in. w Chinach, Wietnamie, Niemczech, czy Mongolii przez co miala okazje poznac wiele różnych kultur jak i metod nauczania/ integrowania sie z dziećmi. Certyfikowana TEFL.

Pasjonuje się fotografią.
natalia_2.png

Natalia Natalia

Założycielka szkoły Say Hi! Nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem i pasją w nauczaniu dzieci. Wychowalam sie w Wielkiej Brytanii i tam również odbyła pełną edukację. Przeprowadzila sie do Polski kilka lat temu.

Kocha podróże i sport.
teacher.png

We are hiring! We are hiring!

We are continuously looking for enthusiastic, committed, and innovative English teachers. If you are an experienced and qualified native speaker and would like to know more details about current vacancies send us your CV to: kontakt@sayhikids.pl 

Join our team and help - Spread English and Shape Futures
 

Metoda nauczania

Natalia Jeziółkowska - autorska metoda
Chcemy, aby nauka kojarzyła się z przyjemnym, produktywnie spędzonym czasem. Stawiamy sobie codziennie jedno wyzwanie: robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każda lekcja była atrakcyjna i dostosowana do tempa pracy danej grupy. Nauka w Say Hi odbywa się poprzez zabawe. Wierzymy w siłę kreatywnego, nieschematycznego nauczania.

Nie oszukujmy się: każda technika nauczania ma swoje mocne i słabe strony. My staramy się wybrać z tego tylko najlepsze i najbardziej sprawdzone elementy. Tworzymy mix, który wzbogacamy swoim doświadczeniem. To właśnie wieloletnia praktyka w nauczaniu naszą metodą sprawia, że z niezachwianiem jesteśmy w stanie mówić o jej niesamowitej skuteczności. Dzieci z naszej szkoły, które wyjeżdżają z rodzicami za granicę, niejednokrotnie posługują się językiem angielskim lepiej od nich. Czy to nie jest najlepsza rekomendacja naszych zajęć?
Pielęgnujemy rozwój w aspekcie językowym, ale i kulturowym. Bardzo ważnym celem naszych zajęć jest zapoznanie dzieci z tak odmienną od naszej kulturą brytyjską. Inspiracje do lekcji czerpiemy z najnowszych źródeł językowych oraz pojawiających się na bieżąco materiałów. Bezstresowo, łatwo, przyjemnie – tak powinny wyglądać każde zajęcia w szkołach!

Łączymy metody:

I
Total Physical Response Method

nauka poprzez taniec, ruch, muzykę

II
The Story-Line Method

sytuacje z życia codziennego w formie prawdziwej/fikcyjnej historii

III
Direct Teaching Method

metoda naturalna: powtarzanie i korygowanie; podczas zajęć nie używa się języka ojczystego słuchaczy

Super Funty

wallet.png
W Say Hi wiemy, jak wykorzystywać grywalizację w pozytywny sposób. Aby zmotywować dzieci do jeszcze efektywniejszej pracy w grupie, wprowadziliśmy system "Super Funtów", który zachęca do jeszcze większej aktywności w języku angielskim.

Zbieraj swoje Super Funty!
Zapisz dziecko Zapisz dziecko