Pomino, że nasze zajęcia odbywają się tylko w mikrogrupach (6-8 dzieci), zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w czasach, w których rodzice jeszcze bardziej martwią się o zdrowie swoich pociech. Pomimo, że na koronawirusa choruje bardzo mały procent dzieci, wciąż istnieją jeszcze inne zarazki. Dołożyliśmy zatem wszelkich starań, żeby rodzice mogli czuć się bezpiecznie wysyłając swoje skarby pod nasza opiekę. Dlatego w naszej szkole nie ograniczamy się tylko do mycia i dezynfekcji rąk, do czego używamy specjalnie wyselekcjonowanych delikatnych środków bez alkoholu, odpowiednich dla dzieci z egzemą i innymi problemami skórnymi.

Najlepszym zabezpieczeniem jaki możemy zaoferować dla spokoju ducha rodziców jest fakt, że posiadamy specjalne, nowoczesne filtry redukujące mikroby do 71%. Nasze filtry neutralizują bakterie, wirusy, roztocza, grzyby i pleśnie unoszące się w powietrzu, o powierzchni nawet do 60 m2. Nasze modele jonizatorów mają właściwości dezynfekujące i odkażające powietrze. Dzięki temu uczniowie mogą w pełni korzystać z czystego powietrza.

Mamy nadzieje, że nasza szczególna troska i dbałość w tym temacie przyczyni się do obdarzenia nas dodatkowym zaufaniem.

 
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Zapisz dziecko
COVID-19